Haber Detayı
08 Aralık 2014 - Pazartesi 10:35 Bu haber 1743 kez okundu
 
Karaman'da Bir Cazibe Merkezi Yükselecek
Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, mevcut PTT binası, Belediye Bilim Merkezi, MEVKA,Belediye Polikliniği binaları ve Türkçe Parkı' nı içine alan geniş bir alanda büyük bir projenin gerçekleşeceği müjdesini verdi.
Karaman Haberi


 Karaman Belediyesi ve PTT Genel Müdürlüğü ile ortaklaşa yürütülen proje ile ilgili detaylı bilgiler veren Başkan Çalışkan "Karamanda yaşayan vatandaşlarımızın Karaman'ın en önemli sorunlar arasında saydığı, sosyal yaşam, otopark alışveriş merkezi gibi bir çok konuya büyük çözüm getirecek olan  proje kapsamında, yeni PTT Binası, Bilim Merkezi, alışveriş merkezi, Bilim Merkezi, Bilgi Evleri, Gençlik Lokali,Çalışma Ofisleri, Belediye Sağlık Polikliniği, Nikah Toplantı ve Konferans Salonları yapılacak. " dedi.

Otopark Sorunu Büyük Ölçüde Çözülecek

        Proje tamamlandığında, Karaman şehir merkezinde gün geçtikçe büyüyen otopark sorununun önemli ölçüde çözüleceğini söyleyen Başkan Çalışkan " Buraya uygulayacağımız proje dahilinde, dört katlı yeraltı otoparkı yapacağız. Bu sayede şehrin en merkezi konumundaki otopark problemini büyük oranda çözmüş olacağız" dedi.

Başkan Çalışkan; "Projeyi Vatandaşlarımızla Birlikte Şekillendireceğiz"

        Karaman Belediyesi olarak insan odaklı, katılımcı bir yönetim anlayışını benimsediklerini ifade eden Başkan Çalışkan" Şehir merkezinde uygulayacağımız bu güzel projeyi vatandaşlarımızın talep ve istekleri doğrultusunda şekillendireceğiz. Bunun için vatandaşlarımızın görüş ve önerileri için resmi web sayfamızda bir anket oluşturduk. Vatandaşlarımızdan,Karamanımız için çok önemli olan bu güzel projeye katkı sağlamalarını istiyorum"dedi.

Kaynak: (Kisecik Haber) - Kisecik Haber Editör: Muhammet BAYRAM
 
Etiketler:
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Karaman
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 19.08.2018
Bugün
16° - 31°
Pazartesi
15° - 30°
Salı
16° - 31°
Karaman

Güncelleme: 18.08.2018
İmsak
04:29
Sabah
05:59
Öğle
12:58
İkindi
16:40
Akşam
19:45
Yatsı
21:08
Haber Yazılımı